pierwsza strona - credo pr
credo pr
 
 

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Klienta i jego usług na rynku, a także budowanie dobrych relacji z grupami jego otoczenia - nabywcami, użytkownikami, dostawcami, dystrybutorami i partnerami.

Podejmując współpracę z Klientem traktujemy go w sposób indywidualny. Staramy się wsłuchać w jego potrzeby i wnikliwie zrozumieć oczekiwania, po czym przystępujemy do realizacji projektu, dobierając najwłaściwsze z dostępnych instrumentów i narzędzi marketingu (PR, reklamy, promocji).

Inspiracją do powstania w 2003 roku CREDO PR była potrzeba współtworzenia twórczych i ciekawych projektów, niezwykle satysfakcjonujących, a przy okazji wpływających na ciągłe doskonalenie i poszerzanie naszej oferty usługowej.

Dzisiaj zespół CREDO PR tworzą młodzi ludzie, będący zarazem praktykami i pasjonatami, tego co wykonują na co dzień w swojej pracy.

Jesteśmy pełni zapału, kreatywni, wszechstronnie uzdolnieni, z aspiracjami i zamiłowaniem do wyzwań. Nasz potencjał i zaangażowanie w pracę towarzyszą nam od wielu lat, jednocześnie przyczyniając się do zdobywania doświadczeń w dziedzinie PR i reklamy.

Rozwój i sukcesy CREDO PR nie byłyby możliwe bez Naszych Klientów. Dlatego też dziękujemy za zaufanie nam i dotychczasową współpracę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
CREDO PR Agencja Public Relations
03-610 Warszawa
ul. Lecha 22
tel./fax: (22) 614 06 26, 678 53 07
e-mail: biuro@credopr.pl
Copyright 2006 by CREDO PR   Design by Nefryt Studio